АМКУ дослідить ринок електронних торгів арештованим майном

АМКУ дослідить ринок електронних торгів арештованим майном

Метою дослідження є встановлення відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції

Антимонопольний комітет України досліджує ринок електронних торгів арештованим майном.

Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передає РБК-Україна.

Як повідомляється, в комітет все частіше надходять скарги від учасників ринку на недотримання антимонопольного законодавства Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів у процесі організації торгів заарештованими активами.

Зокрема, скарги стосуються конкурсного відбору юридичної особи, яка здійснюватиме реалізацію заарештованих активів на електронних торгах. Згідно скаргами суб'єктів ринку, агентство надає занадто короткий термін для подачі деяких документів, необхідних для участі в торгах, а також на наявність в документації конкурсних торгів дискримінаційних критеріїв.

Метою проведення даного дослідження є встановлення відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції в порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів господарювання – електронних майданчиків, які будуть здійснювати реалізацію заарештованих активів на електронних торгах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло