США збільшують свій ядерний арсенал, Трамп переходить до більш агресивної позиції

США збільшують свій ядерний арсенал, Трамп переходить до більш агресивної позиції

Білий дім відкидає амбіції Обами щодо роззброєння

США збільшують свій ядерний арсенал, Трамп переходить до більш агресивної позиції
фото Shutterstock

США збільшують свій «ядерний стримуючий вплив», оскільки Дональд Трамп переходить до більш агресивної військової позиції на фоні наростання загрози з боку Північної Кореї. Про це повідомляє Express.

Вашингтон заявив про свої плани накопичити свій ядерний потенціал, а віце-президент Майк Пенс запропонував відкинути амбіції адміністрації Обами стосовно роззброєння.

Пенс сказав: «Ви можете бути певними, що наша адміністрація має намір укріплювати та модернізувати ядерне стримування… Історія свідчить, що найбільш певний шляхом до миру – є сила Америки. Не існує більш потужного елемента американської сили, нема більшої сили в світі, ніж ядерний арсенал США».

Наразі, адміністрація Трампа працює над новою політикою під назвою «Огляд ядерної ситуації» (NPR), яку було представлено у вересні в Білому домі.

Як повідомляється, програма NPR включає в себе створення малопотужного боєзаряду для балістичної ракети, повернення ядерних ракет «Томагавк», скорочення часу, необхідного для ядерних випробувань та послаблення обмежень, прийнятих адміністрацією Обами.

Екс-президент США обіцяв, що Сполучені Штати використовуватимуть ядерну зброю лише в  «екстремальних умовах для захисту життєво важливих інтересів країни, її союзників та партнерів».

Нагадаємо, минулого тижня сенатори-демократи внесли законопроект, який би заборонив Трампу наносити удар по КНДР – ядерною чи іншою зброєю – без попереднього схвалення Конгресу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло