«Укрспирт» планує ввести знижки для виробників

«Укрспирт» планує ввести знижки для виробників

Критерії виробників пропонується визначити диференційно залежно від середньорічного обсягу реалізації спирту

В «Укрспирті» планують ввести для виробників, що здійснили оплату протягом перших семи банківських днів, знижку 5%. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Якщо оплата була виконана з восьмого банківського дня – знижка зменшиться до 3%. Такі нововведення очікують ринок після погодження даного питання в антимонопольному комітеті.

Повідомляється, що єдині критерії  для застосування  розміру знижки для всіх покупців пропонується визначити диференційно залежно від середньорічного обсягу реалізації спирту за підсумками 2016–2017 років. Для покупців, які за підсумками цього періоду придбали для власного виробництва спирт за умови дотримання погодженого сторонами Плану відвантаження спирту на попередній місяць з відхиленням не більше 10% (згідно з умовами укладених договорів на 2018 рік).

Юристи «Укрспирту» наразі працюють над підготовкою звернення до Антимонопольного комітету України, для отримання висновку у формі рекомендаційного роз’яснення щодо відповідності законодавству можливості «Укрспирту» надавати знижки своїм покупцям.

Нагадаємо, що підприємство «Укрспирт» націлилося на 5% ринку горілки у 2018 році.  Чистий прибуток компанії за 2016 рік склав 97,1 млн грн проти чистого збитку в 84 млн грн за 2015 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті