На ядерному полігоні КНДР загинуло 200 будівельників після обвалу тунелю – японські ЗМІ

На ядерному полігоні КНДР загинуло 200 будівельників після обвалу тунелю – японські ЗМІ

Точних даних про трагедію немає, однак сейсмологи зафіксували відповідні коливання

На ядерному полігоні КНДР загинуло 200 будівельників після обвалу тунелю – японські ЗМІ
фото Shutterstock

Близько 200 будівельників загинуло в Північній Кореї, після того як обвалився тунель на ядерному полігоні. Про це повідомляє The Independent з посиланням на японський телеканал Asahi.

Телеканал в свою чергу посилається на анонімне джерело в Північній Кореї

Згідно з повідомленням, тунель будувався на випробувальному полігоні Punggye-ri. Близько 100 чоловік спочатку опинилися в пастці в тунелі після першого обвалу, а ще 100 чоловік, можливо, були вбиті другим обвалом, коли намагалися врятувати першу групу.

Ця трагедія сталася 10 вересня, стверджує японський телеканал, але через те, що Північна Корея – дуже закрита країна, досі жодних додаткових відомостей чи фото немає.

Раніше монітори зафіксували сейсмічні коливання на головному ядерному випробувальному полігоні Північної Кореї, які за датою збігаються з обвалом тунелю.

Експерти попереджували, що ядерний випробувальний полігон КНДР дуже застарів і нестабільний після шести ядерних випробувань, включаючи останнє і найпотужніше, яке було проведено 3 вересня. За словами експертів, руйнування полігону може відбутися в будь-який час.

Як ми повідомляли, у Північній Кореї готуються до війни і проводять тренувальну евакуацію населення. Міністр оборони США Джеймс Меттіс стверджує, що ситуація стає все більш напруженою.

Раніше Північну Корею запідозрили у створенні біологічної зброї. Дослідження вказують на те, що в КНДР наразі є 13 смертельних патогенів, серед яких сибірська язва, віспа, холера та ботулізм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті