mind
Українцям скасували візи в одну з найбагатших країн світу

Українцям скасували візи в одну з найбагатших країн світу

Україна та Об’єднані Арабські Емірати домовились про безвіз

Українцям скасували візи в одну з найбагатших країн світу

Влада України та Об’єднаних Арабських Еміратів домовились щодо введення безвізового режиму між двома країнами. Про це повідомляється на сторінці Facebook президента України Петра Порошенка. 

В результаті переговорів між президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром ОАЕ шейхом Мухаммедом бін Рашидом Аль Мактумом був підписаний меморандум про взаєморозуміння  та скасування візових вимог.

«Вже у грудні місяці вступить у силу нота про скасування віз для українців, які планують відвідати ОАЕ. Українці зможуть вільно подорожувати ще однією країною. І цінність українського паспорту продовжує зростати», – прокоментував домовленість Порошенко.

Лише минулого року ОАЕ відвідало понад 112 000 українців.

Нагадаємо: днями було підписано українсько-саудівські двосторонні документи, зокрема досягнуто прогресу в галузі авіабудування. Обговорювались питання серійного виробництва літаків Ан-132Д та розширення лінійки українських літаків, які будуть вироблятись для Саудівської Аравії в Україні, а згодом і у самому Королівстві. 

Як повідомлялось, ЄС планує змінити правила в’їзду для громадян тих країн, з якими Євросоюз має безвізовий режим. До цього списку потрапляє і Україна. З 2020 року громадянам доведеться проходити додаткову платну онлайн-перевірку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті