Поліція Лондона почала розслідування стосовно Кевіна Спейсі за сексуальні домагання

Поліція Лондона почала розслідування стосовно Кевіна Спейсі за сексуальні домагання

Скаргу міг подати чоловік, який звинувачує Спейсі в нападі, скоєному 9 років тому

Поліція Лондона почала розслідування стосовно Кевіна Спейсі за сексуальні домагання
фото imdb.com

Поліція Лондона почала розслідування відносно актора Кевіна Спейсі за підозрою в нападі сексуального характеру. Про це повідомляє телеканал Sky News, офіційно цю інформацію поки що не підтверджено.

За даними Sky News, розслідування пов'язане із заявою неназваного чоловіка про напад, скоєний в 2008 році в лондонському районі Ламбет – там розташований театр Old Vic, де Спейсі був художнім керівником з 2013 по 2015 рік.

Цей інцидент було передано в Скотленд-Ярд у середу, і його вивчають співробітники з Управління по боротьбі зі зловживаннями і сексуальними злочинами.

Слідство було розпочато після появи в газеті The Sun статті, в якій 32-річний чоловік розповів, що 9 років тому Спейсі скоїв на нього напад: вони знаходилися в одному будинку, і коли чоловік заснув, Спейсі нібито скористався його безпорадністю.

«Розслідування поліції може бути викликано скаргою чоловіка, який дав інтерв’ю The Sun», – зазначає кореспондент Sky News Мартін Брант.

Першим про домагання з боку Кевіна Спейсі публічно заявив актор Ентоні Репп. Він розповів, що Спейсі спробував зайнятися з ним сексом в 1986 році, коли Реппу було 14 років. Спейсі заявив, що не пам'ятає цього, але вибачився перед Реппом. У цьому коментарі він вперше публічно заявив, що вважає себе геєм.

Нагадаємо, зйомки «Карткового будинку» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Телекомпанії вважають за краще заморозити проект до з'ясування всіх обставин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті