Напівпровідники показали рекордні продажі у третьому кварталі

Напівпровідники показали рекордні продажі у третьому кварталі

Згідно з червневим прогнозом світові продажі напівпровідників підвищаться на 11,5% і досягнуть рекордних $377,8 млрд

Напівпровідники показали рекордні продажі у третьому кварталі

Світові продажі напівпровідників у третьому кварталі 2017 року збільшилися на 10,2% щодо попередніх трьох місяців і досягли рекордних $107,9 млрд, повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (Semiconductor Industry Association, SIA).

«Глобальні продажі чіпів різко зросли у вересні в річному вираженні, а в січні-вересні були більш ніж на 20% більше показника за той же період минулого року, – заявив президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер, слова якого наводяться в повідомленні.

За його словами, галузь показала найвищі в історії квартальні результати в липні-вересні, і світовий ринок націлений на досягнення історичного рекорду за підсумками всього 2017 року.

У вересні показник становив $35,95 млрд, що на 22,2% вище результату за той же місяць минулого року і на 2,8% більше серпневого обсягу.

Продажі мікропроцесорів у Північній і Південній Америці в перший місяць осені щодо серпня збільшилися на 5,9%, в Європі – на 1,8%, в Японії – на 0,5%, в Китаї – на 2,5%, в Азіатсько- Тихоокеанському регіоні (без урахування Японії і КНР) – на 1,9%.

Світові продажі напівпровідників за підсумками 2017 року підвищаться на 11,5% і досягнуть рекордних $ 377,8 млрд – відповідно до червневого прогнозу галузевої організації World Semiconductor Trade Statistics.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті