mind
Харківське державне авіаційне підприємство отримало замовлення на $150 млн

Харківське державне авіаційне підприємство отримало замовлення на $150 млн

Мова йде про серійне виробництво Ан-74 в різних модифікаціях

Харківське державне авіаційне підприємство отримало замовлення на $150 млн

Американська Oriole Capital Group інвестує $150 млн у ДП Харківське державне авіаційне виробниче підприємство. Відповідно до домовленості, ХДАВП, що входить до складу Укроборонпрому, отримає замовлення на серійне виготовлення літаків в розмірі $150 млн, повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

«Ця домовленість щодо залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти в протягом багатьох років», – заявив гендиректор Укроборонпрому Роман Романов.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ХДАВП Ан-74 в різних модифікаціях. Oriole Capital Group також отримає право на інвестиції в виробництво, модернізацію і збут цих літаків.

Ключовим елементом цього партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3 тис. фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Крім того, ХДАВП також буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування і навчання пілотів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті