mind
Китайці мають намір купити хмарний бізнес Amazon в КНР за $301 млн

Китайці мають намір купити хмарний бізнес Amazon в КНР за $301 млн

Нові власники приведуть сервіс у відповідність до місцевих законів та правил

Китайці мають намір купити хмарний бізнес Amazon в КНР за $301 млн
фото Shutterstock

Китайський партнер Amazon Beijing Sinnet Technology сказав, що має намір придбати китайський веб- бізнес-сервіс інтернет-гіганта за 2 млрд єн ($301 млн). Про це повідомляє Reuters.

Хмарний сервіс Amazon в Китаї почав роботу в 2016 році, а його продаж китайській компанії дозволить підрозділу «відповідати місцевим законам і правилам та ще більше підвищити якість обслуговування та безпеку».

Китайські регулятори посилюють правила, що стосуються іноземних даних та хмарних сервісів, включно із впровадженням нових заходів нагляду та більш пильної уваги до транскордонної передачі даних.

У серпні Sinnet повідомила користувачам, що почне закривати VPN та інші сервіси в своїх мережах, які дозволяли клієнтам обходити заборону на відвідування заборонених закордонних сайтів.

Зміни пов’язані з новими національними кібер-законами, які вступили в силу в 2017 році. Вони перекладають відповідальність за контент на провайдерів.

За останні роки ринок хмарних сервісів став наповненим та конкурентоздатним у Китаї. Лише хмарний підрозділ Alibaba Group Holding відкрив більше десяти центрів обробки даних з 2016 року.

Днями китайська влада оголосила про підвищення лімітів на іноземну власність в спільних підприємствах, які займаються ф’ючерсами, цінними паперами та фондовими ринками, з 49% до 51%.

Як повідомлялося, під час візиту президента США Дональда Трампа до Китаю американським компаніям вдалося підписати угод з китайськими на $250 млрд. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті