Кабмін підвищив розмір соціальних стипендій на 18%

Кабмін підвищив розмір соціальних стипендій на 18%

Розмір стипендій підвищіться з 1 листопада 2017 року

Кабмін підвищив розмір соціальних стипендій на 18%
Фото: Shutterstock

Кабінет міністрів підвищив соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів на 18%. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

«15 листопада на своєму засіданні уряд прийняв постанову Кабінету міністрів України «Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якою підвищено з 1 листопада 2017 року розмір соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів на 18%», – йдеться в повідомленні.

Згідно з даними Мінсоцполітики, нормативним актом передбачено підвищення розміру соціальної стипендії для студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівня  акредитації з 750 грн до 890 грн, III–IV рівня акредитації– з 1000 грн до 1180 грн.

Для студентів вищих навчальних закладів I–IV рівня акредитації з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа, а також студентів  вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – з 2000 грн до 2360 грн.

Раніше повідомлялось, що Рада затвердила проект змін Держбюджету-2018 у першому читанні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті