Італійська Enel планує витратити в найближчі три роки 25 млрд євро

Італійська Enel планує витратити в найближчі три роки 25 млрд євро

В планах компанії продавати вугільні ТЕС, натомість вкладати кошти у відновлювальну енергетику

Італійська Enel планує витратити в найближчі три роки 25 млрд євро
фото Shutterstock

Італійська енергетична група Enel планує капітальні витрати в 2018-2020 роках обсягом €24,6 млрд, йдеться в повідомленні компанії.

«Група прогнозує загальні капітальні витрати в розмірі 24,6 млрд євро в період з 2018 по 2020 рік, зі збільшенням на 500 млн порівняно з попереднім стратегічним планом, і включає капіталовкладення на суму 3,4 млрд в рамках моделі BSO – build, sell and operate», – зазначають в компанії.

При цьому 80% капітальних витрат на нове будівництво піде в розвинені ринки, тоді як у попередньому стратегічному плані в розвинені ринки було вкладено 60% витрат.

Капітальні витрати у відновлювані джерела енергії заплановані в загальному обсязі 8,3 млрд, що забезпечить 7,8 ГВт загальної додаткової потужності в найближчі три роки.

При цьому компанія планує продаж об’єктів, що працюють на вугіллі, на суму 3,2 млрд євро.

Встановлена потужність об'єктів генерації італійської енергетичної групи Enel в традиційній енергетиці за підсумками 2020 року знизиться на 16,9% порівняно з показником за 2017 рік, до 35,9 ГВт, в основному за рахунок виведення вугільної генерації, випливає з матеріалів компанії.

Зараз на частку вугільної генерації припадає до 53% від загального обсягу виробництва електроенергії Enel.

Enel дотримується параметрів Паризької угоди щодо клімату, завдання якої – знизити обсяги викидів парникових газів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло