Всі рахунки компанії з групи Lauffer заарештовані судом

Всі рахунки компанії з групи Lauffer заарештовані судом

Причина – невиконання кредитних зобов'язань перед банком ПУМБ

Господарський суд Дніпропетровської області наклав арешт на грошові кошти, розміщені на всіх без виключення банківських рахунках компанії «Хлібінвест», що належить до групи Lauffer.

Як повідомляє «Інтерфакс», посилаючись на прес-службу банку ПУМБ, відповідне рішення суд прийняв після позову банку через невиконання вказаною компанією зобов'язань за кредитним договором.

«ПУМБ діє в рамках чинного законодавства. Власник і керівництво компанії ТОВ «Компанія «Хлібінвест», вдаючись до маніпуляцій, намагається звинуватити банк у тому, що співробітники не можуть отримати зарплату, хоча проблема з виплатами зарплати носить системний характер на всіх підприємствах групи Lauffer. Ми вважаємо, що дії власника підприємства, який намагається уникнути відповідальності, вдаючись до шахрайських дій і маніпуляцій, неприпустимі», – цитує прес-служба заступника голови правління ПУМБ Костянтина Школяренка.

За даними ПУМБ, між банком і підприємствами групи Lauffer ще у 2007 році було укладено низку кредитних угод. З 2014 року у позичальника почалися проблеми із обслуговуванням кредитної заборгованості. Було підписано кілька додаткових угод щодо реструктуризацію боргу, але наразі позичальник не виконує навіть мінімальні умови обслуговування кредиту.

Lauffer – одна з найбільших українських бізнес-груп у сфері переробки сільськогосподарської продукції та виробництва продуктів харчування. Працює в Україні 14 років і включає близько 100 підприємств, що спеціалізуються на виготовленні борошна, хлібобулочних виробів, масложирової, консервної продукції та ін. Засновником і власником групи є Олександр Лещинський, який років десять тому оселився у Франції.

Зазначимо, заснований в 1991 році ПУМБ у новому рейтингу надійності банків Mind отримав «задовільну оцінку» життєздатності – три зірки.

Найбільшим його акціонером на початок січня 2017 року було «СКМ Фінанс» (92,24%), власник істотної участі – Рінат Ахметов (опосередкована участь 99,9011%).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті