Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Ощадбанк стягне $10 млн з громадянина РФ

Ощадбанк стягне $10 млн з громадянина РФ

Це судове рішення є першим на користь українського державного банку

Ощадбанк стягне $10 млн з громадянина РФ
Фото: pixabay.com

Московський міський суд підтвердив стягнення суми в $10 млн з громадянина РФ Віктора Голінки, який володіє консервним заводом «Універ» і компанією «Виноградівський райагротехсервіс» у Закарпатській області, на користь Ощадбанку. Про це повідомляє прес-центр банку.

Віктор Голінка є поручителем за кредитами зазначених компаній перед Ощадбанком, розмір заборгованості за якими дорівнює близько 300 млн грн.

У повідомленні йдеться про те, що рішення вже набрало законної сили і може бути виконане у примусовому порядку. Це судове рішення є першим на користь Ощадбанку, яке юристи фінансової установи здобули за межами України.

«Виграш справи в міському суді Москви вчергове засвідчує професійність юридичної команди Ощадбанку», – прокоментував виграш справи голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Ощадбанк наразі займається урегулюванням зазначеної заборгованості й на території України. 30 травня госпсуд Закарпатської області задовольнив позов Ощадбанку до «Виноградівського райагротехсервісу» (позичальник), «Європродторгу» та «Консервного заводу «Універ» (поручителі). На користь банку з них стягнули близько 60 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті