Український «Руслан» допоміг A380, що втратив двигун над Атлантикою

Український «Руслан» допоміг A380, що втратив двигун над Атлантикою

Ан-124 доставив запасний двигун, а після здійснив поставку пошкодженого двигуна для визначення причини поломки

Український «Руслан» допоміг A380, що втратив двигун над Атлантикою
Фото: Shutterstock

Літак Ан-124 «Руслан» компанії «Авіалінії Антонова» 24 листопада доставив у канадський аеропорт Гус-Бей двигун для лайнера Airbus A380 авіакомпанії Air France, який здійснив екстрену посадку після того, як втратив частину одного зі своїх двигунів під час польоту за маршрутом Париж – Лос-Анджелес. Про це повідомляє ЦТС.

Згідно з повідомленням, 30 вересня A380 втратив частину одного зі своїх двигунів. І відтоді літак знаходився у канадському аеропорту.

Український Ан-124 (бортовий номер UR-82008) у п'ятницю 24 листопада вилетів з запасним двигуном для A380 з паризького аеропорту Шарль-де-Голль о 8:00 і через шість з половиною годин приземлився в аеропорту Гус-Бей. З Канади Ан-124 того ж дня відправився до Великобританії в аеропорт Іст Мідлендс, щоб доставити пошкоджений двигун з французького лайнера. Наразі, щоб визначити причину поломки, двигун досліджують.

Раніше повідомлялося, що під час міжнародної виставки Dubai Air Show «Антонов» представив два транспортних літака: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан-132 – літак-демонстратор Ан-132Д та військово-транспортний літак короткого злету та посадки Ан-70.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті