Після відібраних ліцензій «Нафтогаз» оцінив збитки держбюджету в 150 млрд грн

Після відібраних ліцензій «Нафтогаз» оцінив збитки держбюджету в 150 млрд грн

Позбавлення «Нафтогазу» права розробки нафтогазоносних площ фактично означатиме зрив виконання урядової програми 20/20

Після відібраних ліцензій «Нафтогаз» оцінив збитки держбюджету в 150 млрд грн
Фото УНІАН

Рішення Апеляційного адміністративного суду Києва, яке позбавляє НАК «Нафтогаз України» права на розробку нафтогазоносних площ, призведе до значних втрат держбюджету та місцевих бюджетів Полтавської області протягом найближчих років. Про це повідомляється на сайті «Нафтогазу».

За даними «Нафтогазу», на ліцензійних ділянках планувалось видобути 69,6 млрд куб. м газу та 10,7 млн тонн нафти і газового конденсату. Рентні  платежі до держбюджету мали скласти більше 148 млрд грн. Більше 7,4 млрд грн мало надійти до місцевих бюджетів Полтавської області.

Згідно з повідомленням, позбавлення «Нафтогазу» права розробки зазначених ділянок фактично означатиме зрив виконання урядової програми 20/20.

В «Нафтогазі» зазначили, що анулювання спецдозволів на користування надрами компанії здійснено з ініціативи Держгеонадр, в яку з відповідним клопотанням у минулому році звернулися депутати Полтавської облради, підтримані народним депутатом Сергієм Капліним.

За 5 років підготовки цих територій до видобутку «Нафтогаз» інвестував в розвідувальні та підготовчі роботи близько 800 млн грн. План на 2017 рік передбачав інвестиції ще на 1,1 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло