Київ збільшив обсяги промислового виробництва в 5 з 9 галузей

Київ збільшив обсяги промислового виробництва в 5 з 9 галузей

Найбільше зростання показників спостерігається у виробництві текстилю, одягу та шкіри

Зростання обсягів промислового виробництва за 9 місяців поточного року у п’яти з дев’яти галузей відзначають у Київській міській державній адміністрації (КМДА) з посиланням на першого заступника Генадія Пліса.

Виробництво текстилю, одягу та шкіри зросло на 34,6%, випуск хімічних речовин і хімічної продукції – на 12,3%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції та будівельних матеріалів – на 10,7%, виробництво основних фармацевтичних виробів – на 4%, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 2,5%, йдеться у повідомленні КМДА.

«Звісно, нам хотілося б, аби усі показники зростали, і зі свого боку влада міста докладає для цього всіх зусиль. Так, завдяки співпраці з німецьким фондом ми спростили доступ підприємців до недорогих ресурсів, що, впевнений, дасть їм реальні можливості для розвитку. Однак є низка питань, вирішення яких ускладнене. Наприклад, переважна більшість містян не хоче, щоб у районі з’являлося промислове виробництво. Люди хочуть бачити його поза межами міста. І це не може не впливати на ситуацію», – зауважив перший заступник голови КМДА.

За даними Держстату, промислове виробництво в Україні за 9 місяців 2017 року впало на 0,3% до аналогічного періоду 2016-го.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло