Не можна, щоб жоден правоохоронний орган залучався до політичної діяльності – Порошенко

Не можна, щоб жоден правоохоронний орган залучався до політичної діяльності – Порошенко

Глава держави нагадав, що суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності

Не можна, щоб жоден правоохоронний орган залучався до політичної діяльності – Порошенко
Фото: прес-служба президента

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників прокуратури Петро Порошенко відзначив позитивні зміни у процесі реформування органів прокуратури. На його думку, безперечним досягненням є значне оновлення керівного та кадрового складу, що стало можливим завдяки відкритим і прозорим конкурсам. Президент окремо наголосив і на неприпустимості міжвідомчих конфліктів, передає його прес-служба.

«Говорячи про роботу всієї правоохоронної системи, не можу, на жаль, обійти мовчанням публічні міжвідомчі конфлікти. Ще раз скажу, на жаль, вони вийшли далеко за межі розумної конкуренції, яка, – поки в міру – потрібна всюди, бо конкуренція, в тому числі  між правоохоронними органами, є двигун прогресу», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави нагадав, що суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності, а не війни компроматів.

«Здорове суперництво, цивілізовану конкуренцію, чесне змагання вітатимуть і президент, і суспільство. А от конфлікти, сварки, інтриги та ворожнеча є абсолютно неприйнятними, бо йдуть на користь лише спільному ворогу – злочинності і корупції», – наголосив він.

Порошенко зазначив, що він абсолютно згоден зі словами генпрокурора Юрія Луценко: «Боротися зі злом неможливо незаконними методами».

«Тільки дотримуючись цього принципу, ми можемо збудувати правову державу», – підкреслив Петро Порошенко.

Річ у тім, що наразі в Україні між силовими органами розгорілася політична боротьба. Про подробиці масштабного скандалу навколо спецоперації НАБУ щодо заступника голови Державної міграційної служби, в результаті якого детективам НАБУ загрожує кримінальна справа, а сам орган ризикує залишитися без левової частини своїх повноважень, читайте в матеріалі Mind.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло