Radisson за «зеленими» стандартами побудують в Одесі

Radisson за «зеленими» стандартами побудують в Одесі

Вартість будівництва складе 40 млн євро

Radisson за «зеленими» стандартами побудують в Одесі
Фото: Shutterstock

Девелопер «Дубль W» планує через чотири-п'ять місяців почати будівництво готелю Radisson Blu категорії 4 зірки в Одесі, який проходить процедуру міжнародної сертифікації LEED і отримав фінансування в обсязі понад 40 млн євро від міжнародних фондів, повідомляє Інтерфакс.

«Драма, яка трапилася з Кримом, привела до того, що в Одесі туристичний, готельний ринок «вибухнув». Поряд з нашими проектами в Буковелі та Києві, ми вирішили зробити проект в Одесі... Ми залучили близько 40 млн євро іноземних інвестицій на проект, через чотири-п'ять місяців починаємо будівництво», – повідомив генеральний директор компанії «Дубль W» Володимир Горащенко під час круглого столу «Стабільна нерухомість і зелена сертифікація будівель – обов'язок або опція для України».

За його словами, з метою сертифікації готелю за стандартами LEED Gold і закупівлі необхідного обладнання (спецдатчиків, теплових панелей тощо) доведеться інвестувати додатково 1,2 млн євро, однак економія енергоресурсів після введення об'єкта в експлуатацію складатиме 300 000 євро на рік, тому окупність витрат становить близько чотирьох років.

Як зазначив представник IFU в Україні Олексій Пархомчук, важливим фактором, що вплинув на рішення фонду надати фінансування проекту, стала наявність в оператора майбутнього готелю (Rezidor Hotel Group) попереднього досвіду по сертифікації готелів.

За даними Горащенка, наразі портфель проектів компанії «Дубль W» включає п'ять готелів в Україні, зокрема готель Radisson на Ярославовому Валу в Києві, один готель в Росії і один у Казахстані.

Компанія «Дубль W» займається девелопментом і проектуванням готельної нерухомості.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло