mind
Путін оголосив, що візьме участь у виборах 2018 року

Путін оголосив, що візьме участь у виборах 2018 року

Інтригу він тягнув до останнього моменту

Путін оголосив, що візьме участь у виборах 2018 року
фото Shutterstock

Президент РФ Володимир Путін оголосив про свою участь у виборах 2018 року. Про це він оголосив у Нижньому Новгороді під час мітингу-концерту, присвяченому 85-річчю Горьківського автомобільного заводу, повідомляє Meduza.

«Так, я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, мабуть, немає», – сказав Путін після того, як один зі співробітників заводу запитав його, чи висуне він свою кандидатуру.

За кілька годин до мітингу в Нижньому Новгороді Путін виступив на церемонії вручення премії «Доброволець Росії 2017». На питання, чи буде він балотуватися на черговий термін, президент відповів, що прийме рішення найближчим часом. При цьому Путін запитав, чи готові його підтримати присутні в залі. Вони відповіли криками та оплесками.

До останнього часу Путін не давав відповіді на питання, чи буде він претендувати на президентство в 2018 році. Він заявив, що раннє оголошення про такі плани погано позначається на роботі чиновників, які починають менше уваги приділяти безпосередній діяльності, а більше – передвиборчій кампанії.

Вибори відбудуться 18 березня наступного року. На сьогодні відомо про вже більше 15 кандидатів. Головними фаворитами вважаються лідер ЛДПР Володимир Жириновський, телеведуча Ксенія Собчак, глава партії «Яблоко» Григорій Явлінський та комуніст Максим Сурайкін. Також серед кандидатів – журналістка Катерина Гордон, поетеса Аліна Вітухновська і зірка фільмів для дорослих Олена Беркова. Опозиціонер Олексій Навальний наразі не зареєстрований як кандидат через кримінальне провадження, відкрите проти нього.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті