mind
Власної валюти в українських резервах всього $6,4 млрд – виконавчий директор CASE

Власної валюти в українських резервах всього $6,4 млрд – виконавчий директор CASE

Решта належить МВФ

Власної валюти в українських резервах всього $6,4 млрд – виконавчий директор CASE

Сума міжнародних резервів зросла за листопад на 0,9% – до $18,906 млн. Власної валюти в резервах –  всього $6,4 млрд. Решта $12,5 млрд із $18,9 мдрд – належить Міжнародному валютному фонду, написав виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук на своїй сторінці у Facebook.

#SaveNABU #StandForNABU Математика така. Власною валюти в резервах всього $6.4 млрд. Решта $12.5 млрд із $18.9 мдрд – н...

Опубликовано Dmytro Boyarchuk 6 грудня 2017 р.

Нагадаємо, з початку цього року міжнародні резерви України зросли майже на 22% і вже вчетверте оновили максимум з січня 2014 року.

Станом на 1 грудня обсяг міжнародних резервів покриває 3,7 місяця майбутнього імпорту і є достатнім для виконання зобов’язань України та поточних операцій уряду і Національного банку.

Варто зауважити, що директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард звернулася до своїх український партнерів з нагадуванням, що антикорупційні вимоги залишаються основними умовами співпраці між МВФ та Україною.

Лагард зазначила, що МВФ стурбован тим, що наразі Генпрокуратура намагається послабити можливості НАБУ. Фонд підкреслив, що це може повернути назад прогрес, який було досягнуто раніше у створенні незалежних органів з боротьби з корупцією на високому рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті