Instagram заборонив робити селфі з дикими тваринами
Розмістити в соцмережі фото верхи на слоні під час відпустки в Таїланді вже буде проблематично

З понеділка, якщо користувач Instagram буде шукати або клацне хештег, який зазвичай додають до фото поруч з дикими тваринами (наприклад, #lionselfie («селфі з левом), #exoticanimalforsale («продажекзотичних тварин»), з'явиться повідомлення:
«Цей хештег може мати відношення до публікацій, в яких пропагується шкідливе ставлення до тварин чи природи».
Кнопка «Детальніше» перенаправить на сторінку про вивчення дикої природи і попередження для туристів про те, що не варто робити фото з екзотичними тваринами.
«Закликаємо вас бути обачними при взаємодії з дикими тваринами і розбиратися, чи не було тварину привезено контрабандою, браконьєрами і чи не піддається вона жорстокому поводженню заради туристів, – йдеться в попередженні. – Будьте обережні, коли платите за можливість сфотографуватися з екзотичними тваринами, оскільки такі фото і відео можуть нашкодити тваринам, які перебувають під загрозою зникнення».
Instagram now shows an Animal Cruelty warning whenever you search things such as #LionSelfie in the tags. I’m so here for this 👏🏼👏🏼🦁🐨🐰 pic.twitter.com/JP1Rbou6DZ
– Chlo 💫❄ (@Chloedubrava_) 7 грудня 2017 р.
Як повідомляє портал «Vita.org», Instagram почав співпрацю з WWF – Всесвітнім товариством захисту диких тварин – для виявлення хештегів, які асоціюються з жорстоким поводженням з тваринами, включаючи туризм, метою якого є тварини і торгівля дикими тваринами.
Наприклад, пошук за хештегом #lionselfie в Instagram видає тисячі фото. На багатьох з них люди позують поруч із тваринами, що утримуються в неволі.
Більшість людей знає, що торгівля тваринами, що перебувають під загрозою зникнення, незаконна. Однак не всі розуміють, що фото з ними тільки погіршує ситуацію.
«Багато тварин, з якими фотографуються туристи, викрадені з природного місця існування. Вони утримуються в тісних клітках і передаються від туриста до туриста, що викликає у них сильний стрес, – повідомляє WWF на своєму сайті.
«Мета цієї програми – не в обмеженні людей від розміщення чи пошуку фото, а в інформуванні користувачів, що такі дії завдають шкоди, – прокоментував представник Instagram.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].