Європейське агентство авіаційної безпеки не обмежуватиме польоти над східною частиною України

Європейське агентство авіаційної безпеки не обмежуватиме польоти над східною частиною України

Ситуація поки не загрожує польотам над сходом

Європейське агентство авіаційної безпеки не обмежуватиме польоти над східною частиною України
Фото: Shutterstock

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) утримається від рекомендацій про обмеження польотів для європейських авіакомпаній над східною частиною України. Про це пише УНІАН.

«Ми в активному діалозі з EASA та Єврокомісією. Поки немає підстав говорити про те, що ситуація якимось чином загрожує польотам у межах Дніпропетровського району польотної інформації (міжнародні аеропорти Харків, Дніпропетровськ та Запоріжжя). Тому з боку європейських партнерів є повне порозуміння, і я вважаю, що це питання спокійно, в експертному середовищі буде вирішено позитивно для України», – зазначив міністр.

Раніше в ЄС планували закрити повітряний простір над трьома українськими містами через визнання польотів у межах міст небезпечними.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло