Надзвуковий поїзд Hyperloop One побив новий рекорд швидкості (ВІДЕО)

Надзвуковий поїзд Hyperloop One побив новий рекорд швидкості (ВІДЕО)

Для зменшення опору фізичних сил поїзд рухається у вакуумній трубі не торкаючись рейок, на магнітній подушці

Надзвуковий поїзд Hyperloop One побив новий рекорд швидкості (ВІДЕО)
фото hyperloop-one.com

Швидкісний поїзд на магнітній подушці компанії Virgin Hyperloop One цього тижня встановив новий рекорд швидкості, розігнавшись до 387 км/год, повідомляє Clean Technica.

Випробування пройшли в пустелі штату Невада, недалеко від Лас-Вегаса.

Вагон зумів продемонструвати рекордну швидкість у вакуумній трубі DevLoop завдовжки близько 500 метрів. Тиск в трубі на час експерименту було знижено до рівня, який спостерігається на висоті 61 км над Землею. На попередніх тестах в серпні капсулу вдалося розігнати тільки до 310 км/год.

Концепцію надзвукового поїзда, що рухається у вакуумній трубі, представив засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск ще в 2013 році. Технологія Hyperloop заснована на системі магнітів, яка піднімає вагон над рейками. Швидкість збільшується в рази завдяки відсутності сили тертя.

Поїзди на магнітній подушці отримали назву «маглев» (магнітно-левітаційні поїзди).

В тунелях створюється вакуум, щоб звести до нуля ще й опір повітря.

Теоретично, маглеви зможуть розвивати швидкість до 1100 км/год, що майже дорівнює швидкості звуку. У Virgin Hyperloop One зазначають, що їхні потяги досягатимуть 740 км/год.

Для руху таких поїздів витрачатиметься мінімум електроенергії, живлення будуть забезпечувати сонячні електростанції.

Нагадаємо, два місяці тому Virgin Group, яку очолює відомий інвестор Річард Бренсон, вклала великі кошти в компанію Hyperloop One, проект вже зібрав $245 млн, враховуючи інвестиції Бренсона. Після цього компанія стала називатися Virgin Hyperloop One.

Стало відомо, в якій країні запустять перший надзвуковий поїзд Hyperloop One і скільки буде коштувати квиток на нього.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло