Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Звільнений з посади заступника мера Києва Бондаренко став довіреною особою мерії в судах

Звільнений з посади заступника мера Києва Бондаренко став довіреною особою мерії в судах

Відповідними повноваженнями Бондаренко наділив мер Києва

Довіреною особою мерії в адміністративних судах став Володимир Бондаренко, який був звільнений з посади заступника мера Києва через підозри у підробці диплома про вищу юридичну освіту. Про це пише сайт Наші гроші.

Згідно з повідомленням, у серпні мер Віталій Кличко підписав довіреності, згідно з якими Бондаренко наділяється повноваженнями представляти інтереси міста в найвищих судових інстанціях.

Однак на початку червня Бондаренко відсторонили від роботи в КМДА через журналістське розслідування про підробний диплом про вищу освіту.

«Після того як він (Кличко) його звільнив за сфальшований диплом, він на нього виписав довіреності представляти всю київську громаду, представляти столицю, по суті, представляти Київську міську раду в усіх адміністративних інстанціях, усіх судах адміністративних, представляти київську громаду в Мін’юсті. Усі ті функції, які раніше він мав офіційно як заступник Кличка, після звільнення він йому передав у форматі довіреності», – прокоментував народний депутат Юрій Левченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті