Мінінфраструктури веде переговори з двома лоукостерами про вихід на ринок України

Мінінфраструктури веде переговори з двома лоукостерами про вихід на ринок України

У міністерстві запевняють, що жоден з лоукостерів не матиме преференцій на українському ринку

Мінінфраструктури веде переговори з двома лоукостерами про вихід на ринок України
Фото: Shutterstock

Міністерство інфраструктури України веде переговори про вихід на український ринок ще з двома лоукостерами, крім Sky Up. Про це з посиланням на слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна пише Інтерфакс-Україна.

«На початку року ми почали переговори з трьома компаніями, я не хотів анонсувати, що може бути три, тому ми обережно говорили про одну. Вони оголосили себе в цьому році. Переговори з двома іншими тривають, я на 80% впевнений, що в наступному році вони зайдуть на український ринок», – сказав Омелян.

Він підкреслив, що одна з компаній – Sky Up – буде повністю українською, інші – з українським контрольним пакетом, також жоден з лоукостерів не матиме преференцій на українському ринку.

Авіакомпанія SkyUp почне роботу з квітня наступного року. Планами компанії на перший рік є виконання міжнародних чартерних рейсів, а також відкриття регулярних внутрішніх і міжнародних рейсів.

Чартери будуть виконуватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси та інших міст України по 16 напрямам, зокрема до Анталії, Бодрума, Даламана, Шарм-Ель-Шейха, Хургади, Тівата, Барселони, Пальма-де-Майоркі, Тенеріфе, Аліканте, Тирани, Ріміні, Бургаса, Варни, Ларнаки, Дубая.

Внутрішні рейси будуть запущені в кінці травня – на початку червня і на першому етапі будуть виконуватися з Одеси до Києва, Харкова та Львова.

Міжнародні регулярні рейси планується виконувати з Києва до Барселони, Дубая і Ларнаки.

Авіакомпанія Sky Up зареєстрована в Києві в червні минулого року. Її засновником виступило ТОВ «ACS-Україна» Тетяни Альби і Юрія Альби, яким належить туроператор JoinUp!.

Раніше повідомлялось, що Ernest Airlines розглядає можливість створення бази в Україні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті