НКРЕКП відкрила конкурс на посаду членів комісії

НКРЕКП відкрила конкурс на посаду членів комісії

Бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати визначені умовами документи не пізніше 12 лютого 2018 року

Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, оголосила відкритий конкурс на зайняття п'яти посад членів НКРЕКП. Про це повідомляється на сайті комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу.

Згідно з повідомленням, хто бажає взяти участь у конкурсі має подати визначені умовами документи не пізніше 12 лютого 2018 року.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів монополій, що провадять діяльність у сферах електроенергетиці, теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, переробці та захороненні побутових відходів, а також нафтогазовому комплексі.

Раніше повідомлялося, що Рада внесла зміни в закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг», згідно з якими президент має повноваження тимчасово призначати членів комісії на вакантні посади. Разом з цим повідомлялося, що президент Петро Порошенко призначив Вікторію Морозову та Вадима Таратуна членами НКРЕКП.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті