ДФС виграла суд щодо закупівлі сканерів для митниці на 339 млн грн

ДФС виграла суд щодо закупівлі сканерів для митниці на 339 млн грн

Суд розблокував закупівлю стаціонарних сканерів для пунктів пропуску

Окружний адміністративний суд Києва за позовом Державної фіскальної служби (ДФС) скасував рішення, яким у вересні 2017 року була заблокована закупівля сучасних стаціонарних сканерів для пунктів пропуску, повідомляється на сайті ДФС.

Як зазначається з посиланням на в. о. голови ДФС Мирослава Продана, фіскальна служба фактично отримала можливість відновити процес модернізації митниці.

Отже, після набрання рішенням суду законної сили ДФС розпочне процедуру конкурсних торгів. Як зазначається, на першому етапі фіскальна служба планує закупити 6–7 стаціонарних скануючих комплексів. А в січні 2018 року планується розпочати тендер на закупівлю близько двох десятків вагових комплексів для митниці.

Як зазначається, ще влітку 2017 року ДФС оголосила два тендери. Так, 22 червня розпочато процедуру закупівлі двох скануючих систем. Пізніше, 4 липня, – оголошено про початок процедури з придбання чотирьох систем вартістю майже 339 млн. грн. По другому – з восьми учасників до тендеру допущено двох – «Ватек» і «МКТ-Комюнікейшн».

Однак однією з компаній-учасниць було оскаржено рішення тендерного комітету. На підставі цієї скарги АМКУ відмінив процедуру закупівлі. 

Враховуючи це ДФС звернулася до суду з позовом про скасування рішення АМК, який врешті й визнав правоту Державної фіскальної служби України.

«Тепер наші митники отримають найсучаснішу техніку. Дуже сподіваюсь, що сканери стануть тим інструментом, що дозволить і в 2018 році зберегти високу динаміку зростання платежів, яку протягом 2017 року демонструвала митниця», – наголосив Мирослав Продан.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті