Компанія Magic Leap представила окуляри доповненої реальності

Компанія Magic Leap представила окуляри доповненої реальності

Цифрові об’єкти зливатимуться з реальним світом і завдяки освітленню, і звуковим ефектам

Компанія Magic Leap представила окуляри доповненої реальності
фото magicleap.com

Американський стартап Magic Leap вперше показав окуляри змішаної реальності, над якими працював останні кілька років і на виробництво яких зібрав $1,9 млрд інвестицій. Система дозволить накладати на реальність віртуальні об'єкти, повідомляє HighTech.

Пристрій Magic Leap One обладнано комплектом датчиків і камер, а в його основі лежить запатентована технологія Digital Lightfield®.

Ось як працює технологія: «Фотоніка світлового поля генерує цифровий світ з різною глибиною і непомітно змішує його з природним світлом. В результаті виходять цифрові об'єкти, які зливаються з реальним світом», – повідомляється в презентації.

Розробники обіцяють, що така технологія не втомлює очі, як віртуальна реальність, тому окуляри можна використовувати кілька годин без перерви.

Компанія Magic Leap представила окуляри доповненої реальності
magicleap.com

Віртуальні зображення будуть супроводжуватися звуком і залишатися в системі, навіть якщо користувач зніме окуляри на якийсь час, а потім знову повернеться до перегляду.

Де можна використовувати доповнену реальність? У Magic Leap стверджують, що при покупках в інтернеті, навчанні, відеоіграх, а найцікавіше – для віртуального спілкування за допомогою аватарів.

У комплект до окулярів входить комп'ютерний блок з акумулятором – схожий на CD-плеєр пристрій компанія пропонує прикріплювати до ременя брюк.

Стартап обіцяє випустити пристрій в 2018 році, проте ціну Magic Leap поки що не повідомляє. Передзамовлення також поки що не доступне. Розробники зазначають, що іще попрацюють над зовнішньою конфігурацією пристрою.

Нагадаємо, Technology review приготував огляд 5 несподіваних речей, які вдалося надрукувати на 3D-принтері у 2017 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло