Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Громадянам Саудівської Аравії доплачуватимуть за підвищення вартості життя в країні

Громадянам Саудівської Аравії доплачуватимуть за підвищення вартості життя в країні

На компенсацію уряд виділив 13 млрд доларів

Громадянам Саудівської Аравії доплачуватимуть за підвищення вартості життя в країні
фото з pixabay.com

У Саудівській Аравії прийняли рішення щодо виплати компенсації громадянам у зв’язку із зростанням вартості життя, що обійдеться державі приблизно у 50 млрд ріалів (13,3 млрд доларів). Про це повідомив міністр інформації країни, передає Reuters.

«Виділення 50 млрд ріалів вказує на турботу влади про комфорт та якість життя людей», – сказав міністр культури та інформації Аввад бін Салех Алавад.

За кілька днів до цього король Салман наказав щомісячно виплачувати 1000 ріалів держслужбовцям протягом року як компенсацію за зростання вартості життя, після того як Ер-Ріяд підняв ціни на бензин та ввів податок на додану вартість. Пенсіонери та солдати також отримають бонуси.

Саудівська Аравія, найбільший експортер нафти у світі, минулого тижня приблизно подвоїла внутрішні ціни на бензин у рамках реформ, направлених на диверсифікацію економіки. Того ж дня набув сили 5% ПДВ для широкого спектру товарів та послуг.

За оцінками економістів, у 2018 році уряд країни отримає близько 40 млрд ріалів через ПДВ. Влада Саудівської Аравії не повідомила, скільки грошей планує отримати від підвищення ціни на бензин, але попередні заяви офіційних осіб свідчать про те, що суми сягатимуть десятків мільярдів ріалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті