Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
ДФС отримала дозвіл на вилучення документів найбільшого експортера олії

ДФС отримала дозвіл на вилучення документів найбільшого експортера олії

Слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виведення $5 млн за кордон

ДФС отримала дозвіл на вилучення документів найбільшого експортера олії
Скрін офіційного сайту Кернел

Слідчі Державної фіскальної служби отримали дозвіл на вилучення документів найбільшого експортера соняшникової олії компанії «Кернел». Про це свідчить рішення Шевченківського районного суду Києва, передає УНН.

«Слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виведення валюти обсягом $5 млн за кордон. «Кернел Трейд» вказаний як активний учасник злочинної схеми», – йдеться в повідомленні.

Рішенням суду зазначається, що ця схема розроблена з метою уникнення обмежень, передбачених постановою НБУ «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України».

У ході проведення досудового розслідування встановлено рахунки підприємств резидентів і не резидентів, задіяних у схемі з виведення валютних коштів за кордон: ТОВ «Кернел-Трейд» (код 31454383), 01001, м. Київ, провулок Тараса Шевченка, буд. 3, використовують банківські рахунки, відкриті в ПАТ «ВТБ Банк» (код 14359319) (МФО 321767) м. Київ, бульвар Тараса Шевченка/вулиця Пушкінська, буд. 8/26», – повідомляється у судових матеріалах.

З метою встановлення фактичного обігу коштів на рахунках підприємств, задіяних у злочинній схемі, суд задовольнив клопотання ГПУ і дозволив слідчим провести виїмку документів «Кернел Трейд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті