Криптовалюта етеріум оновила історичний максимум

Криптовалюта етеріум оновила історичний максимум

За минулий рік вартість цифрової валюти зросла на більш ніж 13 000%

Криптовалюта етеріум оновила історичний максимум
фото ethereum.org

Криптовалюта етеріум (Ethereum) вдруге за тиждень сягнула рекордної позначки та за лічені дні зросла на 60%.

Згідно з даним Coindesk, цифрова валюта 10 січня сягнула рекордних $1417, 38. За останній рік вартість етеріума зросла на більш як 13 000%.

Станом на 11:00 ціна з рекордної позначки знизилась до $1318,3.

Етеріум є другою за величиною у світі криптовалютою після біткойна, з капіталізацією у $131,5 млрд.

Ethereum – платформа для створення децентралізованих онлайн-сервісів на базі блокчейну, що працює на базі розумних контрактів. Як відкрита платформа Ethereum значно спрощує впровадження технології блокчейн, що пояснює інтерес зі сторони не тільки нових стартапів, але і найбільших розробників ПЗ, таких як Microsoft, IBM та Acronis.

Видання CNBC також повідомляє, що інвестори звертають все більше уваги на альтернативні цифрові валюти.

Лише минулого року завдяки першочерговому розміщенню монет (ІСО), процесу, коли компанії можуть збирати гроші, випускаючи нові цифрові токени, було залучено $3,7 млрд. Багато з проведених ІСО були побудовані на протоколі Еthereum, що посприяло укріпленню і самої криптовалюти.

«Цінове ралі етеріума є свідченням зростаючої популярності Еthereum як платформи для децентралізованих додатків. За останні півтора року ми побачили, що більшість токенів, випущених під час ІСО, були закодовані для запуску в мережі Еthereum», – сказав голова відділу розвитку бізнесу компанії APAC Томас Глюксманн.

Один з розробників етеріума Стівен Нерайтофф сказав, що виникає все більше проектів, які засновуються на блок-ланцюжку Ethereum, що зможуть спровокувати так званий фліпінг у 2018 році, що в свою чергу допоможе цифровій валюті обігнати біткойн.

Також він зазначив, що вартість етеріуму може подвоїтись або потроїтись до кінця року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті