mind
Китайські майнери накинули оком на багату енергією Канаду

Китайські майнери накинули оком на багату енергією Канаду

У Китаї можуть заборонити продукування криптовалюти через надмірне споживання електроенергії на її майнінг

Китайські майнери накинули оком на багату енергією Канаду
фото з pixabay.com

Китайська компанія Bitmain Technologies приглядається до сайтів видобутку біткойнів у Квебеку, Канада. На фоні очікування заборони на майнінг у КНР канадська альтернатива виглядає привабливо. Про це повідомляє Reuters.

Китай перетворився на один з найбільших в світі джерел видобутку криптовалюти, але є ознаки того, що Пекін вирішив посилити контроль над гравцями сектору та відрегулювати використання ними електроенергії .

Bitmain Technologies, оператор однієї з найбільших майнінгових ферм в країні, входить до числа компаній, які прагнуть розширити свою діяльність за кордон.

Прес-секретар Bitmain Technologies Нішант Шарма сказав, що компанія зацікавлена в сайтах у Квебеку та проводить переговори з регіональною владою в провінції. Також компанії має плани на Швейцарію.

Майнінг криптовалюти потребує великої кількості електроенергії, яку використовують комп’ютери для вирішення складних математичних задач для перевірки транзакцій у крпиптовалюті, що записуються в блок-ланцюжок або цифровий реєстр. Перший майнер, який вирішить задачу, отримує біткойн, а транзакція приєднується до блокчейну.

Хоча в Китаї поки не було видано жодних документів, які б заборонили майнінг, власні джерела Reuters повідомили, що влада розпочала закривати «ферми» наприкінці 2017 року.

У вересні минулого року китайська влада заборонила проведення ІСО та наказала криптобіржам в Пекіні припинити торгівлю криптовалютами.

Очікується, що декілька крупних компаній розпочнуть свою роботу в Канаді вже наприкінці цього року або на початку 2019 року. 

Як повідомлялосья, для створення криптовалют майнерам у 2018 році знадобиться такий же обсяг електроенергії, який використовує за рік Аргентина.

Нагадаємо: в Південній Кореї планують заборонити торгівлю криптовалютами, уряд готує відповідний законопроект. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті