Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Швеція «негайно» створить державний орган для протидії втручання РФ та інших країн у вибори

Швеція «негайно» створить державний орган для протидії втручання РФ та інших країн у вибори

Вибори в країні відбудуться 9 вересня 2018 року

Швеція «негайно» створить державний орган для протидії втручання РФ та інших країн у вибори
фото з pixabay.com

У Швеції прагнуть створити новий орган для захисту своїх майбутніх виборів від російського та іншого втручання. Про це повідомляє EUobserver.

«Залишилось менше восьми місяців до найпрекраснішого дня в демократичному житті Швеції, дня виборів…і лише шведські виборці визначатимуть їх результат, – заявив прем’єр-міністр країни Стефан Льовен. – Ті, хто має намір вплинути на нашу країну, – і не намагайтеся».

Льовен сказав, що головну загрозу становить Росія, але також зазначив, що не можна виключати інших, які спробують вплинути на шведське голосування 9 вересня.

Прем’єр підкреслив, що має певну конкретну інформацію щодо зусиль, які здійснюються для втручання у вибори.

«Ми не будемо вагатися викривати тих, хто намагається щось зробити, тому що ми знаємо: в даний момент такі операції ведуться», – сказав Льовен.

Він повідомив, що новий державний орган буде створено «негайно», він відповідатиме за укріплення «психологічного захисту» шведської спільноти шляхом «виявлення, аналізу та реагування» на кампанії «зовнішнього впливу».

Льовен зазначив, що контрпропагандистський орган є лише частиною пакету заходів із захисту виборів 9 вересня. До цього пакету увійде також посилення фінансування розвідки та служб кібероборони для виявлення зовнішніх загроз.

Нагадаємо: голова ЦРУ Майк Помпео заявив, що Росія та інші намагаються підірвати наступні вибори в США, які відбудуться в листопаді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті