Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Airbus потребує «дозволу» китайського регулятора для старту постачання літаків до країни

Airbus потребує «дозволу» китайського регулятора для старту постачання літаків до країни

Поки вже готові літаки накопичуються на заводах у Німеччині та Франції

Airbus потребує «дозволу» китайського регулятора для старту постачання літаків до країни
фото з pixabay.com

Авіавиробник Airbus потребує «благословення» Китаю стосовно найновіших лайнерів. Без нього на заводах Німеччини та Франції накопичуються вже готові літаки. Про це повідомляє CNN.

Цього тижня компанія планувала продати близько 200 літаків, але китайським авіалініям доведеться ще почекати на свої замовлення незважаючи на те, що літаки вже збудовані.

Це пояснюється тим, що авіаційний китайський регулятор ще не дозволив постачання ключових моделей Airbus .

На заводах Airbus у Німеччині та Франції вже стоять більше десятка А320neo та А321neo, деякі з них були готові до минулої весни та очікували кінцевих висновків Управління громадянської авіації Китаю.

Отримання схвалення від регулятора у Китаї, найбільшому в світі ринку літаків, має вирішальне значення, оскільки Airbus та Boeing пов’язують свої майбутні сподівання з Китаєм.

Затримки, найімовірніше, пов’язані з політикою, ніж з технологіями. Роль Китаю в аерокосмічній промисловості як конкурента, так і клієнта дає унікальний вплив на Boeing та Airbus.

Зазначається, що Airbus докладає зусиль для того, щоб вгодити китайському уряду.

Під час зустрічі на минулому тижні французького президента Еммануеля Макрона з президентом Китаю Сі Цзиньпіном було оголошено, що Airbus збільшить виробництво на своїй кінцевій лінії збирання в китайському Тяньцзині з 4 літаків А320 кожного місяці до 6 до 2020 року. Airbus навіть озвучив ідею нового індустріального партнерства з Китаєм із виробництва найбільшого реактивного лайнера А380.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті