«Енергоатом» хочуть віддати під управління Кабміну

«Енергоатом» хочуть віддати під управління Кабміну

Ініціатором виступило Міністерство енергетики та вугільної промисловості з відповідним проектом закону

«Енергоатом» хочуть віддати під управління Кабміну
Фото Facebook atom.gov.ua

Міністерство енергетики та вугільної промисловості виступило ініціатором законопроекту, згідно з яким майно держпідприємства «НАЕК «Енергоатом» планується передати в управління Кабінету міністрів України. Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, на порядку денному урядового комітету 12 січня цього року є пункт про передачу цілісного майнового комплексу НАЕК «Енергоатом» в управління Кабміну.

Профспілки вже запропонували відхилити даний проект, пообіцявши, що для «забезпечення ядерної безпеки будуть змушені вжити заходів для недопущення передбаченої передачі, привернувши при цьому допомогу міжнародного співтовариства». Разом з цим голова атомпрофспілки Валерій Матов закликає до проведення на всеукраїнському рівні консультацій щодо подальшого перепідпорядкування «НАЕК «Енергоатом».

За минулий рік частка «Енергоатома» в обсязі виробництва електроенергії склала 55,2%.

Раніше повідомлялось, що «Енергоатом» підписав угоду про фінансування проекту будівництва сховища відпрацьованного ядерного палива.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло