«Помилилися адресою»: обшук у Lucky Labs дійсно був, однак виявився помилковим

«Помилилися адресою»: обшук у Lucky Labs дійсно був, однак виявився помилковим

За думкою представників Lucky Labs, йдеться про замовний обшук офісу

«Помилилися адресою»: обшук у Lucky Labs дійсно був, однак виявився помилковим
Фото зі сторінки Lucky Labs у Facebook

У п’ятницю, 12 січня, в будівлю за адресою вул. Краківська, 3 дійсно прийшли співробітники Департаменту захисту нацдержавності СБУ. В силовиків було рішення суду на обшук у компанії ТОВ «АЙТІ-Солюшнс», однак вона не має відношення до Lucky Labs і за цією адресою не знаходиться. Про це повідомила компанія в прес-релізі.

Згідно з повідомленням, за зазначеною адресою знаходиться компанія – партнер Lucky Labs – ТОВ «Софт Солюшнз ЛТД», чиє приміщення «вивчали» представники СБУ. За думкою представників компанії йдеться про замовний обшук офісу.

«Підставою для обшуку стало досудове розслідування військової прокуратури щодо ТОВ «АЙТІ-Солюшнс», а співробітники ДЗНД СБУ «встановили», що компанію «АЙТІ-Солюшнс» треба шукати за адресою м.Київ, вул. Краківська, 3. При цьому обгрунтування зв'язку цієї компанії з офісами за вказаною адресою в рішенні суду відсутнє», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що хтось розіслав фейкову інформацію про обшуки СБУ у Lucky Labs: прес-служба Lucky Labs цієї заяви не робила. Лист поширили з Gmail-аккаунта, в той час як поштові сервіси компанії працювали справно.

У фейковій розсилці йшлося про те, що зранку в офісі почалися обшуки. «Доступ до наших поштових сервісів обмежено, отже ми вимушені надіслати цей реліз з новоствореної скриньки Gmail», – зазначалось у фейковому листі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло