У Китаї громадянам заборонять інтернет-доступ до криптовалютних бірж

У Китаї громадянам заборонять інтернет-доступ до криптовалютних бірж

Після попередньої заборони криптобірж китайці масово перемістилися на альтернативні майданчики

У Китаї громадянам заборонять інтернет-доступ до криптовалютних бірж
фото 24gadget

Китайська влада збирається заборонити інтернет-доступ до сайтів та мобільних додатків бірж, які дозволяють вести централізовану торгівлю криптовалютою.

Про це пише Bloomberg з посиланням на обізнані джерела.

На початку осені в Китаї влада вже закрила всі великі криптовалютні біржі, які знаходяться в юрисдикції країни, проте, на думку місцевої влади, цього недостатньо, тому що після цього почав спостерігатися сплеск активності на альтернативних площадках.

Влада планує заблокувати доступ до сайтів і додатків таких бірж для громадян, які проживають на території Китаю.

Доступ буде заблоковано для всіх кріптовалютних бірж з централізованою системою торгівлі, як китайських, так і іноземних, відзначили джерела, не надавши більш докладної інформації про те, які саме біржі потраплять під заборону.

Китайська влада також має намір ввести обмеження щодо фізичних та юридичних осіб, які надають послуги з підтримки котирувань, розрахунку та клірингу на централізованому криптовалютному майданчику, зазначає видання.

Уточнюється, що невеликі транзакції між фізичними особами забороняти не планується.

Раніше WSJ повідомляла, що китайська влада вирішила різко знизити кількість майнерів у країні, оскільки майнінг (процес «виробництва» біткойнів з використанням потужностей комп'ютера) споживає занадто багато електроенергії. За даними видання, 80% потужностей для майнінгу біткойнів розташовані в Китаї.

Нагадаємо, раніше в Китаї вирішили заборонити торгівлю криптовалютами на біржі, при цьому позабіржові операції залишалися законними.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті