Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Facebook серйозно займеться розслідуванням щодо втручання Росії у голосування щодо Brexit

Facebook серйозно займеться розслідуванням щодо втручання Росії у голосування щодо Brexit

Результати розслідування зʼявляться за кілька тижнів

Facebook серйозно займеться розслідуванням щодо втручання Росії у голосування щодо Brexit
фото Mark Zuckerberg

Facebook поглибить розслідування щодо можливого впливу Росії на голосування стосовно Brexit e 2016 році, повідомив глава політичного відділу соцмережі у Великобританії Саймон Мілнер. Про це повідомляє NewEurope.

У зверненні до парламентського комітету з культури в інтернеті та ЗМІ Мілнер повідомив, що Facebook більш ретельно розгляне твердження про втручання Росії в голосування на референдумі щодо Brexit.

За словами Мілнера, розслідування триватиме кілька тижнів. Його метою є встановити, чи мала місце будь-яка досі невідома «скоординована активність у сфері поширення дезінформації щодо Brexit».

Facebook у Великобританії звинуватили в тому, що соцмережа стала майданчиком для поширення пропаганди і дезінформації з боку Росії, подібно до того, як це було в США під час президентських виборів 2016 року.

Британські депутати припустили, що ФСБ Росії використовувала соціальні медіа для впливу на політичні дебати в Британії.

Нагадаємо: Facebook запустив портал, де кожен користувач побачить, чи зустрічав він російську пропаганду. Додаток створено в зв’язку зі звинуваченнями, що Facebook перетворився на неконтрольований майданчик для поширення пропаганди.

Раніше повідомлялося, що 126 млн користувачів Facebook в США побачили політичну рекламу, проплачену Росією, під час передвиборчої кампанії в Америці в 2016 році. В соцмережі нарахували 80 000 дописів, які містили політичну пропаганду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті