Росіяни можуть побудувати заправку на землях кіностудії ім. Довженка

Росіяни можуть побудувати заправку на землях кіностудії ім. Довженка

В української кіностудії частину земель хоче забрати російська нафтова компанія «Роснєфть»

Росіяни можуть побудувати заправку на землях кіностудії ім. Довженка
фото dovzhenkofilm.com.ua

Представники національної кіностудії ім. О. Довженка заявляють про те, що земельна комісія Київської міськради погодила передачу її земельної ділянки фірмі «Трансбуд», засновником якої є російський нафтоконцерн «Роснєфть». Це рішення депутатами було прийнято 12 грудня 2017 року. Про це повідомляється на сайті кіностудії Довженка.

У повідомленні йдеться, що на засіданні комісії депутати спочатку прислухалися до позиції кінематографістів і відмовили в передачі землі, але коли ті пішли, «депутат Владислав Михайленко підняв питання про переголосування, і рішення було прийнято».

Проект рішення 22 січня розгляне комісія паливно-енергетичного комплексу під головуванням Володимира Бондаренка. Якщо і там схвалять, то залишиться лише голосувати в сесійній залі.

Працівники кіностудії закликають пресу та патріотичні організації прийти 22 січня на засідання комісії та підтримати їх.

За їх словами, ТОВ «Трансбуд», впевнене у депутатській підтримці, вже проводить розробку технічної документації по оформленню частини земельної ділянки без погодження з керівництвом кіностудії.

Росіяни можуть побудувати заправку на землях кіностудії ім.Довженка
http://dovzhenkofilm.com.ua

У 1997 році кіностудія Довженка уклала угоду з ТОВ «Бомонд-АЗС» про надання в оренду підвалу і цистерни для заправки автомобілів. «Бомонд-АЗС» мала купувати паливо, стежити за інфраструктурою і обслуговувати автозаправку. Прибуток розподілялася між партнерами.

Хоча умови договору не передбачали переходу майна у приватну власність, у 2005 році з'явилося «невідоме судове рішення», яке змінило власника. Потім підвал продавався кілька разів, і у 2008-му власником приміщення стала компанія «Трансбуд».

Тепер же на підставі наявності нерухомості дочірня фірма «Роснєфти» хоче виділення земельної ділянки.

У користуванні ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» знаходиться земельна ділянка площею близько 16 га.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті