В Китаї розробили розумне ліжко, яке допомагає заснути

В Китаї розробили розумне ліжко, яке допомагає заснути

У ліжко вбудований розумний матрац, розумний масажер та інші розумні пристрої

В Китаї розробили розумне ліжко, яке допомагає заснути
Фото vistanews.ru

У Китаї розробники фітнес-трекерів (спортивних браслетів) створили розумне ліжко, повідомляє VistaNews. Базовий комплект диво-ліжка дозволить за 30 секунд перетворити його на шафу, а повний ще й допоможе господарю швидше заснути.

Розробники акцентували увагу на тому, що тепер власнику такого незвичайного ліжка не доведеться ночами довго рахувати вівців, щоб заснути. В ліжко вбудований спеціальний розпилювач, куди можна додати ефірну олію, яка сприяє міцному сну.

Ліжко укомплектоване «розумним» матрацом, який підлаштується під форму тіла і може миттєво стати жорстким, м'яким або ж пружним. Також можна налаштувати легку вібрацію, що корисно для спини, стверджують розробники. Все це сприятиме міцнішому сну, переконують вони.

Прибирати ліжко також надзвичайно легко: достатньо натиснути одну кнопку на годиннику або смартфоні – і ліжко автоматично перетворюється на шафу. Процес займає всього 30 секунд.

Вартість базової комплектації, в яку включені лише ліжко та засіб для перетворення в шафу складе $499, а за $999 з'являється вібромасажер і розпилювач ефірної олії.

Нагадаємо: Apple запускає в продаж зубну щітку зі штучним інтелектом, яка через додаток на смартфоні розповість вам, як чистити зуби правильно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті