Суд не передав майно UMH у держвласність
Прокуратура називає передачу майна UMH у держвласність об'єктивною необхідністю

Суд відмовився передати майно медіахолдинга UMH group Національному агентству з виявлення, розшуку й управління корупційними активами. Про це сказано в матеріалах суду, передає Економічна правда.
Зазначається, що арешт на активи було накладено в рамках кримінального провадження проти власника «Східноєвропейської паливно-енергетичної компанії» Сергія Курченка. Все заарештоване нерухоме, рухоме майно, цінні папери, корпоративні права й майнові права інтелектуальної власності медіахолдингу визнані Генеральною прокуратурою 9 січня речовими доказами в кримінальному провадженні.
Прокуратура називає передачу майна UMH в управління Нацагентству об'єктивною необхідністю з метою виключення можливості підозрюваному продовжувати отримувати незаконні доходи й матеріальні блага.
Суд відмовив Генпрокуратурі, зазначивши, що прокурором не надано доказів, які підтверджують, що вартість арештованого майна становить понад 200 розмірів прожиткового мінімуму (близько 350 000 грн), як і не надано доказів звернення до власника зазначеного майна про отримання згоди на його передачу Нацагентству.
Крім того, суд зазначив, що цінні папери, корпоративні права й майнові права інтелектуальної власності не підпадають під визначення речових доказів у кримінальному провадженні, оскільки не є матеріальними об'єктами, які можуть зберегти сліди злочинів.
Як повідомлялося, раніше Печерський районний суд Києва заарештував майно, акції й корпоративні права низки компаній медіахолдингу UMH group, що належить бізнесменові Курченку, який оголошений у розшук в Україні й наразі живе в Росії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].