У перший магазин Amazon «без черг» вишукувалася черга

У перший магазин Amazon «без черг» вишукувалася черга

Amazon Go – перший супермаркет без касирів та продавців

У перший магазин Amazon «без черг» вишукувалася черга
Фото: Rich Ochoa for Twitter

Компанія Amazon напередодні відкрила в американському Сіетлі перший автоматизований супермаркет Amazon Go, в якому не передбачені ані касири, ані продавці, їх замінюють камери і система, котра автоматично підраховує суму покупки, а потрапити в супермаркет можна тільки за допомогою QR-коду з програми Amazon, пише Meduza.

На плакаті на фасаді магазину зазначається «Ніяких черг, ніяких кас, серйозно, ніяких». Компанія представила цей проект, як «перший магазин без черг», але попри це у перший день роботи до нього все-таки вишикувалася черга.

«Охочих подивитися на перший автоматизований магазин було так багато, що черга обгинала будівлю», – йдеться в повідомленні.

До вечора людей в Amazon Go стало ще більше. Однак очевидці відзначали, що в самому магазині черг немає.

«Живі співробітники в магазині все ж є – це працівники торгового залу, що розкладають товар по полицях, і консультант у відділі з алкогольними напоями, який перевіряє документи», – йдеться в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло