«Інтерпайп» розділить напрями діяльності на дивізіони
Як зазначають у компанії, нова структура дозволить краще управляти стратегічним розвитком
Українська промислова компанія «Інтерпайп», що належить бізнесменові Віктору Пінчуку, запроваджує нову систему управління бізнесом і з 1 січня 2018 року створила сталевий, трубний і залізничний дивізіони, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу компанії.
За словами генерального директора «Інтерпайпу» Фаді Храйбе, нова структура є наступним еволюційним кроком у розвитку компанії – така операційна модель дозволяє краще управляти стратегічним розвитком кожного дивізіону.
«У дивізіонів буде більше повноважень – і виробництво, і продажу будуть підпорядковані директору дивізіону. Тобто кооперація всередині кожного напряму стане більш гнучкою, що дозволить ефективно вирішувати операційні завдання і оперативно реагувати на зміни ринку. Стратегічні рішення з інвестицій та технічного розвитку дивізіонів, як і раніше, будуть прийматися на рівні топ-менеджменту компанії», – зазначив гендиректор.
Так, дивізіон сталевої продукції включає виробничі активи «Інтерпайп Сталь», «Інтерпайп Втормет», вапняну фабрику, а також підрозділи із закупівлі брухту і продажу сталевої заготовки. Директором сталевого дивізіону призначений комерційний директор заводу «Інтерпайп Сталь» Андрій Коротков.
До дивізіону залізничної продукції увійшли колесопрокатний цех і цех з виробництва залізничних вісей і колісних пар заводу «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», а також відповідне управління продажів. Очолив дивізіон директор з продажу залізничної продукції «Інтерпайпа» Олександр Гарькавий.
Трубний дивізіон включає в себе трубопрокатні цехи «Інтерпайп НТЗ», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», а також комерційні управління з продажу трубної продукції. Генеральний директор «Інтерпайпу» Фаді Храйбе буде поєднувати свою поточну посаду з позицією керівника трубного дивізіону. Заступником директора трубного дивізіону призначено Віру Смаль.
Також на корпоративному рівні буде виділено центр технічних компетенцій, що відповідає за управління якістю, інвестиції і R&D. Такі корпоративні функції, як управління фінансами, закупівлі і логістика, управління продуктами і ресурсами, HR, правове забезпечення, економічна безпека, корпоративні комунікації та адміністративне забезпечення, будуть виділені в єдиний сервісний центр.
Як писав Mind, у вересні 2017 року гендиректор «Інтерпайп» заявляв про складну ситуацію в Україні з металобрухтом, тому в 2018 році компанія планувала закуповувати сировину в США.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].