АМКУ: на ринку м'яса птиці може бути цінова змова

АМКУ: на ринку м'яса птиці може бути цінова змова

Антимонопольний комітет України допускає цінову змову в діях виробників м'яса птиці

АМКУ: на ринку м'яса птиці може бути цінова змова
фото pixabay.com

За попередніми результатами дослідження ринку курячого м'яса, Антимонопольний комітет України розглядає два можливих порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Про це заявила перший заступник голови АМКУ – державний уповноважений Марія Нижник, передають Українські новини.

Перше – це зловживання монопольним домінуючим становищем одним з виробників, друге – антиконкурентні узгоджені дії виробників у частині узгодження цінової політики.

В АМКУ зазначили, що дослідження ринку триває – регулятор аналізує отриману інформацію та стан конкуренції на ринку.

АМКУ запросив інформацію про подорожчання курятини в 2017 році у 9 найбільших торгових роздрібних мереж та найбільших виробників, зокрема компаній «Агро-Овен», «Комплекс Агромарс» та «Миронівський хлібопродукт». Вона була надана, але окрему інформацію ще необхідно уточнити і перевірити.

Після уточнення запитуваної інформації від окремих учасників ринку, зокрема «Миронівського хлібопродукту», регулятор зробить висновки про наявність чи відсутність ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло