Бурильна компанія Ілона Маска почала продавати вогнемети для боротьби із зомбі

Бурильна компанія Ілона Маска почала продавати вогнемети для боротьби із зомбі

Компанія обіцяє повернути гроші, якщо вогнемет не врятує під час зомбі-апокаліпсису

Бурильна компанія Ілона Маска почала продавати вогнемети для боротьби із зомбі
фото Instagram Elon Musk

Засновник бурильної компанії The Boring Company Ілон Маск пообіцяв запустити у продаж вогнемети. Багато хто вирішив, що це жарт, проте вже сьогодні The Boring Company відкрила попередні замовлення на вогнемети, йдеться на її сайті.

Всього надійде у продаж 20 тисяч вогнеметів вартістю $500 за кожен. За перші 5 годин зарезервовано вже 2 тисячі вогнеметів, написав Маск у своєму Twitter.

До вогнемета The Boring Company пропонує також купити вогнегасник за $30. «Звичайно, можна купити його і дешевше десь в іншому місці, але у цього є крутий стікер, а кнопка для зручності прямо зверху», – сказано на сайті компанії.

«Коли трапиться зомбі-апокаліпсис, ви будете раді, що купили вогнемет. Або він врятує вас від орди зомбі, або ми повернемо гроші!» – написав Маск у Twitter. Звинувачення в провокації зомбі-апокаліпсису для збільшення продажів вогнеметів Маск назвав «категорично невірними».

Також підприємець опублікував в Instagram відео з вогнеметом. Маск порадив глядачам не робити, як він (на відео підприємець біжить з вогнеметом на оператора), і погодився, що виробництво вогнемета – це «дуже погана ідея». «Вам точно не варто його купувати. Якщо тільки ви не любите веселитися», – додав він.

Нагадаємо, Ілон Маск оголосив дату запуску ракети Falcon Heavy.

Як повідомлялося, компанія Маска The Boring Company визначилася, під яким містом буде прокладати тунель Hyperloop.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло