США виступають проти впровадження китайської 5G у країні

США виступають проти впровадження китайської 5G у країні

Команда національної безпеки Трампа вважає, що завдяки 5G Китай зможе шпигувати за розмовами користувачів у США

США виступають проти впровадження китайської 5G у країні
фото Shutterstock

Команда національної безпеки президента Дональда Трампа розглядає варіанти протидії загрозі з боку Китаю, який шпигує за телефонними розмовами в США, зокрема й завдяки будівництву надшвидкої бездротової мережі 5G. Про це повідомляє Reuters.

Концепція 5G направлена на те, що чиновники в США розглядають як загрозу з боку Китаю для кібер- та економічної безпеки США.

Адміністрація Трампа зайняла більш жорстку позицію стосовно політики, якої дотримувався попередній президент Барак Обама: від ролі Пекіну в стримуванні Північної Кореї до китайських зусиль із придбання стратегічних галузей США.

Нагадаємо, раніше цього місяця американська компанія AT&T була змушена відмовитись від плану пропонувати своїм клієнтам телефони Huawei та протистояти планам оператора зв’язку China Mobile вийти на ринок США у зв’язку з питаннями національної безпеки.

У 2012 році проти китайських компаній ZTE Corp та Huawei проводилось розслідування щодо їх імовірного шпигунства та загрози інфраструктурі США.

Як повідомлялось, Китай готується впровадити наступне покоління мобільного зв’язку – технологію 5G – у 2020 році, а вже до 2025-го країна стане найбільшим ринком 5G. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло