Все менше людей впевнені в дієвості боротьби з корупцією в Україні

Все менше людей впевнені в дієвості боротьби з корупцією в Україні

91% респондентів зазначили, що стикалися з корупцією під час ведення бізнесу в Україні

Все менше людей впевнені в дієвості боротьби з корупцією в Україні
Фото: Shutterstock

Американська торговельна палата в Україні представила результати щорічного опитування щодо сприйняття рівня корупції в Україні. В опитуванні взяли участь 184 респонденти, з яких 80% є представниками міжнародних компаній.

За результатами опитування, 36% респондентів вважають, що рівень корупції знизився за останній рік. Національне антикорупційне бюро України, на думку більшості опитаних, є антикорупційним чемпіоном у 2017 році.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Половина респондентів вважає запуск електронних декларацій найбільшим успіхом в антикорупційній боротьбі за останній рік.

Корупція залишається проблемою для представників бізнесу в Україні. 89% опитаних вважають, що боротьба з корупцією є першочерговою для покращення бізнес-клімату в Україні. 76% представників бізнес-спільноти України не вважають за необхідне вдаватися до корупції, аби досягти успіху. Водночас 91% респондентів зазначили, що стикалися з корупцією під час ведення бізнесу в Україні, це на 10% більше, ніж торік.

Результати опитування за останні чотири роки показують, що у 2017 році 96% респондентів відповіли, що корупція є широко поширеним явищем в Україні. Для порівняння: цей показник у 2016 році склав 97%, у 2015 році він становив 98%, а у 2014 – 99%. За результатами опитування у 2016 році, 47% респондентів вважали, що рівень корупції знизився.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло