Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Канада інвестує $1,1 млрд у будівництво залізнорудного кар'єру в Кривому Розі

Канада інвестує $1,1 млрд у будівництво залізнорудного кар'єру в Кривому Розі

Це найбільша інвестиція в промисловість України за останні п'ять років

Канада інвестує $1,1 млрд у будівництво залізнорудного кар'єру в Кривому Розі
Фото: Shutterstock

Канада планує інвестувати $1,1 млрд у будівництво кар'єру з видобутку залізної руди і гірничо-збагачувальний комбінат на території Шимановського родовища біля селища Рудникове. Про це повідомляє «Перший Криворізький».

Згідно з проектом, будівництвом займатимуться українські компанії, але під керівництвом канадських фахівців. Розробка буде проходити за високими закордонними стандартами і найсучаснішими технологіями. Всього чотири підприємства у світі побудовані за такими нормами.

Територія, яка піде під забудову, становить 122 гектари. На реалізацію витратять близько $1,1 млрд. Це найбільша інвестиція в промисловість України за останні п'ять років.

Керівництво компанії Black Iron вважає єдиною невирішеною проблемою землю, яка належить Міністерству оборони. На її місці повинна бути промислова зона. Зараз на ділянці розташований полігон, що не діє.

Канадські фахівці стверджують, що готові придбати нову аналогічну за площею ділянку землі для військових і обладнати там новий полігон за всіма стандартами НАТО.

Канадський посол повідомив, що сім фірм їх країни стоять в черзі на інвестування проекту, тому з фінансуванням проблем виникнути не повинно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті