Mitsubishi відкликає з Китаю понад 51 тисячу авто через проблеми з гальмами

Mitsubishi відкликає з Китаю понад 51 тисячу авто через проблеми з гальмами

В паркувальне гальмо може потрапляти вода, що з часом призведе до корозії

Mitsubishi відкликає з Китаю понад 51 тисячу авто через проблеми з гальмами
Фото mitsubishi-motors.com.ua

Корпорація Mitsubishi Motors відкликає з китайського ринку 51,5 тис. автомобілів через можливі проблем в роботі паркувального гальма стоянки, передає агентство «Сінхуа» з посиланням на Державне управління з контролю за якістю, перевірки і карантину КНР.

Як повідомило управління, відкликання розпочнеться 27 квітня і стосуватиметься імпортованих в країну автомобілів моделі Outlander, які були виготовлені на заводах у період між 15 листопада 2012 року і 28 січня 2016 року.

Причиною відкликання автомобілів вказується ймовірність потрапляння води в механізм стоянкового гальма саме в цих моделях, що може призвести до корозії.

У зв’язку з цим існує небезпека, що гальмо відмовить і призведе до скочування транспортного засобу під час паркування на підйомі.

Mitsubishi оголосила, що зобов'язується перевірити відповідні автомобілі й усунути несправність при її виявленні.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що Mitsubishi відкликає 16 515 авто в Росії, того разу причиною були подушки безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло