ОПЗ відновлює виробництво
Після тримісячного простою планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду

ПАТ «Одеський припортовий завод» приступило до відновлення виробництва після тримісячного простою. Про це повідомив голова правління заводу Микола Щуріков на сторінці у Facebook.
«ТОВ «Всеукраїнська Енерго Компанія» виконало свої зобов'язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки», – написав він.
Разом з цим Щуріков нагадав, що планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду. Основні зобов'язання – одноразово забезпечити до 3 млн куб. м газу для запуску виробництва і щомісяця до 60 млн куб. м газу як давальницької сировини.
Нагадаймо, «Всеукраїнська Енерго Компанія» виграла конкурс з використання потужностей «Одеського припортового заводу» для переробки газу в міндобрива на давальницьких умовах.
Раніше повідомлялось, що Фонд державного майна запланував виставити на продаж Одеський припортовий завод (99,567%).
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].